Opis nieruchomości
Luksusowe mieszkanie do wprowadzenia Rybnik - Niedobczyce
KB Nieruchomości przedstawia Państwu przestronne, 3 pokojowe i bardzo słoneczne mieszkanie w Rybniku - Niedobczycach w cichej, spokojnej i bezpiecznej okolicy.
Piękny widok z dużego balkonu na las i przestronny salon z jadalnią oraz duża kuchnia w zabudowie wraz ze sprzętami AGD to niewątpliwie bardzo duże atuty prezentowanej nieruchomości. Mieszkanie po generalnym remoncie, sufity podwieszane, szafy Komandor w zabudowie,
klimatyzacja !!! Wszystkie meble robione na wymiar.
Lokalizacja-
Mieszkanie znajduje się na osiedlu wielorodzinnym, w bloku na 3 piętrze bez windy. W bezpośrednim sąsiedztwie mamy las co stwarza poczucie prywatności.
W bliskim otoczeniu plac zabaw oraz cała potrzebna miejska infrastruktura min. sklepy, szkoła, przedszkole, żłobek, ośrodek, stacja PKP.
Mieszkanie składa się z :
- 2 przedpokoi
- pokoju
- pokoju
- salonu z jadalnią
- kuchni
- łazienki z dużym prysznicem
- WC
Do lokalu przynależy piwnica.
W mieszkaniu mogą pozostać wszystkie meble widoczne na zdjęciu (poza jasną rogówką z salonu i telewizorem).
W celu uzyskania większej ilości szczegółów proszę o kontakt telefoniczny.
Zapraszam na prezentację nieruchomości.
Agent prowadzący
Agnieszka Gebel
tel. 600 067 850
Niniejsze ogłoszenie jest wyłącznie informacją i nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 § 1 Kodeksu Cywilnego. _______________________________________________________________________________________________
Autorskie prawa majątkowe do fotografii nieruchomości przysługują wyłącznie firmie : KB Katarzyna Biernat Biuro Nieruchomości
Kopiowanie, przetwarzanie, rozpowszechnianie fotografii bez zgody KB Katarzyna Biernat Biuro Nieruchomości jest zabronione i będzie traktowane jako naruszenie ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych.
Atutem naszej firmy jest kompleksowa obsługa klienta.
Z niezależnym ekspertem finansowym dostaniesz najlepszy kredyt bez dodatkowych opłat.
Niezależny ekspert finansowy pomoże zaoszczędzić Twój czas, a współpraca z nim to komfort i wygoda. Otrzymasz kompleksowe i rzetelne wsparcie, a proces finalizacji zakupu przebiegnie skutecznie i sprawnie bez dodatkowych opłat.
Posiadamy aktualne oferty 12 banków w jednym miejscu. Ponad to oferujemy również pomoc w zakresie kredytów gotówkowych, konsolidacyjnych, firmowych, pożyczek hipotecznych.
Skontaktuj się w sprawie kredytu z Izabelą Podolak
tel: 604493063
e-mail: izabela.podolak@kbnieruchomosci.com
izabela.podolak@expander-plus.pl
Nota prawna
Opis oferty zawarty na stronie internetowej sporządzany jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych K.C.