DOM JEDNORODZINNY W WODZISŁAWIU ŚLĄSKIM – KOKOSZYCE
Na sprzedaż dom jednorodzinny położony w spokojnej i zielonej części Kokoszyc. Nieruchomość usytuowana jest wśród zabudowy jednorodzinnej, co zapewnia komfort, prywatność oraz doskonałe warunki do życia dla rodziny.
Budynek mieszkalny został wybudowany w latach 50. XX wieku w technologii tradycyjnej murowanej. Jest to dom piętrowy, częściowo podpiwniczony, o funkcjonalnym układzie pomieszczeń. Na posesji znajduje się również murowany budynek gospodarczy, który może służyć jako warsztat, magazyn lub dodatkowa przestrzeń użytkowa.
Wnętrze domu wymaga częściowego remontu, co stanowi dużą zaletę dla osób chcących urządzić przestrzeń według własnych potrzeb i gustu. To doskonała okazja do stworzenia wymarzonego domu bez konieczności dostosowywania się do gotowych rozwiązań narzuconych przez poprzednich właścicieli.
Budynek na parterze składa się z:
- 3 pokoi
- przedpokoju
- pomieszczenie gospodarczego
-łazenki
Na piętrze z:
-4 pokoi
-kuchni
- pomieszczenia gospodarczego
Nieruchomość posiada zadbane obejście z estetycznie utrzymanym ogrodem, który daje możliwość odpoczynku i spędzania czasu na świeżym powietrzu. Do dyspozycji jest również wygodny podjazd oraz solidne, murowane ogrodzenie podkreślające charakter posesji i zapewniające poczucie bezpieczeństwa.
Ogrzewanie centralne (C.O.) realizowane jest za pomocą kotła na opał stały.
Najważniejsze atuty nieruchomości:
spokojna i atrakcyjna lokalizacja,
dom jednorodzinny z potencjałem,
budynek gospodarczy w konstrukcji murowanej,
częściowe podpiwniczenie,
zadbana działka z ogrodem,
wygodny podjazd,
murowane ogrodzenie,
możliwość aranżacji wnętrz według własnego projektu,
idealna propozycja dla rodziny lub osób poszukujących domu z dużym potencjałem inwestycyjnym.
Zapraszamy do kontaktu oraz umówienia się na prezentację nieruchomości.
AGENT PROWADZĄCY
KATARZYNA BIERNAT - TEL. 510 777 020
SŁAWOMIR BIERNAT - TEL. 507 427 502



